Doskonała lokalizacja

Zaawansowany etap prac budowlanych - stan surowy zamknięty! Zostały ostatnie mieszkania!

Inwestycja jest położona w zadbanej i pełnej zieleni części Łodzi, przy ulicy Świtezianki na osiedlu Radogoszcz-Wschód. Sąsiedztwo lasów i parków, doskonała infrastruktura handlowa, edukacyjna i zdrowotna oraz szybka i wygodna komunikacja sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. To szczególnie atrakcyjna lokalizacja dla rodzin z dziećmi oraz osób szukających komfortowego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy.

Zielona okolica

W najbliższym otoczeniu osiedla znajdują się liczne tereny zielone, w tym m.in. liczący blisko 70ha Rezerwat Przyrody Las Łagiewnicki oraz położony wzdłuż doliny rzeki Sokołówki Park im. Adama Mickiewicza. Walory przyrodnicze i krajobrazowe okolicznych lasów i parków, malowniczo położone trasy biegowe i spacerowe oraz liczne obiekty sportowo-rekreacyjne zachęcają mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.


Spokojne i pełne zieleni sąsiedztwo oraz doskonała infrastruktura osiedla Radogoszcz-Wschód sprawiają, że jest to idealne miejsce dla Rodziny. W okolicy znajdują się szkoły, przychodnie i punkty medyczne oraz liczne sklepy. Wolny czas z dziećmi można spędzić aktywnie, np. na basenie, rowerze w parku czy boisku sportowym.

ul. Tymienieckiego 30a

+48 42 661 99 77

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00

Wygodna komunikacja

Doskonała lokalizacja to także szybki i wygodny dojazd do centrum Łodzi oraz łatwy dostęp do oferty kulturalno-rozrywkowej, m.in. Manufaktury i ulicy Piotrkowskiej. W sąsiedztwie przebiegają linie tramwajowe i autobusowe dla podróżujących we wszystkich kierunkach Łodzi. Natomiast bliskość dróg wylotowych na autostrady A1 i A2 pozwala na komfortowe podróżowanie do takich miast jak Warszawa, Poznań, Gdańsk czy Berlin.

Architektura i mieszkania

Doskonała lokalizacja osiedla, ponadczasowa architektura oraz najwyższej jakości wykończenie gwarantują Państwu bezpieczeństwo, komfort i luksus mieszkania. Oferujemy lokale w metrażach od 35 m² do 100 m² z balkonami i tarasami, z niepowtarzalnym widokiem na zieloną okolicę. Osiedle będzie zamknięte i monitorowane. Do dyspozycji mieszkańców oddamy także wspólne tereny rekreacyjne ze skwerem i placem zabaw dla dzieci. Miejsca postojowe będą dostępne w podziemnej hali garażowej oraz na terenie osiedla.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń: 42 661 99 77

Masz pytania? Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin


„Wysyłając formularz kontaktowy udzielasz zgody na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie rozwiń

Dodatkowo, chcę być na bieżąco informowany o promocjach, rabatach, wydarzeniach i nowościach: oferowanych przez Tree Development Group sp. z o.o. Management sp. k. oraz spółki inwestycyjne z grupy Tree Development Group*, na podane przeze mnie dane kontaktowe

Udzielenie powyższych zgód jest dobrowolne. Pamiętaj jednak, że jej udzielenie pozwoli Ci być na bieżąco z naszą ofertą, promocjami i wydarzeniami. Pamiętaj też, że możesz z łatwością cofnąć każdą zgodę w dowolnym momencie. rozwiń